• morozandpartners

Адвокатська фірма «Мороз і Партнери» підтримала профорієнтаційний проект для школярів

Обновлено: 13 июн. 2019 г.Помічник адвоката адвокатського об’єднання «АФ «Мороз і Партнери» відвідала із лекціями Спеціалізовану Школу I - III Ступенів № 99 та Харківську гімназії № 47 на підтримку проекту «Профі Look» від ГО «Лінк» та Молодіжної ради при Харківському міському голові.


Ідея проекту «Профі Look» направлена на інформаційне ознайомлення харківських школярів з основами та особливостями різних професії, зокрема адвокатське об'єднання підтримало розкриття особливостей юридичної професії, а саме професії адвоката.


Для допомоги у професійному самовизначенні на відкритих лекціях зі школярами 6-9 класів були розкриті питання необхідних навичок для роботи адвокатом та особливостей безпосередньо судового засідання. Обговорювали на зустрічі зі школярами необхідність розвитку логіки та ораторського мистецтва, які є важливими інструментами для здійснення професійної правозахисної діяльності. Підіймалися запитання щодо правового регулювання різних сфер суспільних відносин, особливостей правового статусу неповнолітніх. Позитивним моментом спілкування також можна відмітити велику кількість запитань щодо особливостей діяльності адвоката, які зацікавили школярів, зокрема у Спеціалізованій Школі I - III Ступенів № 99.Адвокатське об’єднання «Адвокатська фірма «Мороз і Партнери» завжди із радістю відкрите для можливостей посприяти вихованню молоді, розвитку їх правосвідомості та підвищення правової обізнаності серед школярів.


44 просмотра0 комментариев