• morozandpartners

Адвокатське об’єднання «Адвокатська фірма «Мороз і Партнери» та компанія «ТММ-Энергобуд»: партнерств

29 листопада 2018 року компанією «ТММ-Энергобуд» було підписано договір на юридичний супровід діяльності з керуючим партнером АО «АФ «Мороз і Партнери» Сергей Мороз, який разом із адвокатами Тарасом Савченком та Георгієм Загребельним представляли адвокатське об’єднання на урочистій зустрічі.


«ТММ-Энергобуд» с 2005 року виконує програми в галузі енергетичного будівництва. На сьогодні це велика компанія, яка складається з двох підрозділів, що реалізують головні напрямки діяльності: виробничий комплекс «Завод Енергетичного Машинобудування» та будівельний дивізіон.


АО «Адвокатська фірма «Мороз і Партнери», маючи високий професійний досвід адвокатів, впевнено береться за такі великі проекти як «ТММ-Энергобуд» задля досягнення усіх цілей визначених через напрямки роботи.


Цей новий союз, безумовно, прогнозує для адвокатського об’єднання плідну роботу через системне, конструктивне та взаємовигідне співробітництво, що є підтвердженням постійного безупинного розвитку команди заради досягнення нових вершин!59 просмотров0 комментариев