• morozandpartners

АО "Мороз і Партнери" та Юридичний факультет Каразінського університету стали партнерами.


Партнерство заради майбутнього правничого фаху - основна ідея співробітництва між закладами освіти та юридичним бізнесом.


Керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Адвокатська фірма" Мороз і Партнери", член ради адвокатів Харківської області - Сергій Мороз та декан юридичного факультету Каразінського університету, професор Тетяна Кагановська урочисто підписали Меморандум про партнерство та співпрацю.
У заході також приймали участь партнер Адвокатського об'єднання "Адвокатська фірма" Мороз і Партнери" член ради адвокатів Харківської області - Тарас Савченко та Заступник декана юридичного факультету з наукової роботи професор Максим Даньшин
На думку Сергія Морoза, партнерство між освітніми закладами та професійною правничою спільнотою є надзвичайно важливим у сучасних умовах, коли всі учасники процесу зацікавлені в якнайбільш якісній і адаптованій до реальних потреб фаху підготовці правників.


Сторони виявили зацікавленість у створенні спільних платформ та проектів як в освітньому процесі, так і у наукових та громадських активностях.


Встановлення чітких орієнтирів для розвитку майбутніх правників має стати пріорітетом у контексті реформування як освіти в Україні, так і реформи правосуддя.Сподіваємося на плідну співпрацю та успішні спільні проекти!


VIVAT JUS!

 

Нагадаємо, що нещодавно запропоновані проекти законів щодо функціонування адвокатури в Україні, надають нові можливості для молодих фахівців у галузі права опанувати правничій фах.55 просмотров0 комментариев