• morozandpartners

Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед адвокатів «Адвокатська Співдружність 2020»

Захід пройшов за підтримки Харківської міської ради в особі міського голови - Геннадія Адольфовича Кернеса, а також Департамента у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради в рамках проекту Кharkiv sport city.

Протягом двох днів за призові місця основного кубку та кубку «Надії» боролися 13 команд з різних регіонів України: Одеси, Рівного, Запоріжжя, Дніпра, Житомира, Сум, Чернігова, Кіровоградської області, Київської області та Харкова.


Також окремо, кожна з команд боролася за кубок «За волю до перемоги», що є особливою нагородою від одного з перших засновників турніру з міні-футболу серед адвокатів – Луцюка Павла Сергійовича.


За підсумками дводенного змагання, володарем кубка "Надії" стала Збірна команда адвокатів Дніпропетровської області «Ю.В.». Бронзовим призером турніру стала команда адвокатів Сумської області «Зірка».

У фінальному матчі переможця визначали між командами «SC ADVOCATES» та «KRBA TEAM».


Золото турніру забрала команда адвокатів Київської області «SC ADVOCATES». Збірна команда адвокатів Київської області «KRBA TEAM» виборола срібло.

Окрему нагороду, а саме кубок «За волю до перемоги» від Луцюка Павла Сергійовича, отримала Збірна команда адвокатів Житомирської області «Адвокати Полісся».


Також за особливі досягнення у турнірі в номінаціях перемогли:

Найкращий гравець турніру - Дармовіс Павло Петрович, команда адвокатів Рівненської області «ADVOTEAM RIVNE».

Найкращий бомбардир - Фещенко Ігор Станіславович, команда адвокатів «SC ADVOCATES», м. Київ.

Найкращий воротар - Неруш Андрій Васильович, збірна команда адвокатів Дніпропетровської області «Ю.В.».

Найкращий гравець збірної ветеранів - Коваленко Олександр Юрійович, збірна команда адвокатів Чернігівської області «Чернігів - місто Легенд».

63 просмотра0 комментариев