• morozandpartners

Відбулося засідання суду щодо обрання запобіжного заходу патрульному Євдокименко.Засідання у Червонозаводському суді міста Харкова, сьогодні, 29 серпня відбулося із приводу обрання запобіжного заходу інспектору УПП м. Харкова Денису Євдокименко.

Ухвалою суду, для підозрюваного встановлено заставу у розмірі 20-ти мінімальних заробітних плат (35240 грн), які він судом зобов’язаний внести у встановленому порядку. У зворотьому випадку, щодо нього буде встановлено інший запобіжний захід, цілком вірогідно – більш суворий.


Євдокименко підозрюється у перевищенні службових повноважень, у ряді інших злочинів щодо адвоката Адвокатського об'єднання "Мороз і Партнери" Юрія Кубая.
Варто зазначити, що сьогодні засідання відбулося за значної підтримки адвокатської спільноти, громадських діячів. Це викликано не тільки резонансом події, а й через погрози насильством та непристойні дії щодо осіб, які були присутні на минулих слуханнях зі сторони так званої групи підтримки інспектора, які маркують себе відповідною символікою, надягаючи пов'язки із символікою невстановленої організації.


ГО "Комітет Захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності" на чолі із Сергієм Вікторовичем Морозом займає категоричну й принципову позицію у питанні захисту адвокатів України від неправомірного впливу, обмежень професійних прав та гарантій їх професійної діяльності. Сергій Мороз вважає неприпустим подібні дії, коли поліцейські, яким народ делегував захист прав та свобод, так цинічно і брутально паплюжать не тільки власний мундир, а й зазіхають на базові принципи та усталені у цивілізованому світі норми.

Адвокатське об'єднання "Мороз і Партнери" та ГО "Комітет захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності" широ дякують усім присутнім сьогодні на засіданні за підтримку та виявлену приципову позицію.


На 30.08.2018, тобто завтра, на 11:00 заплановане засідання у Червонозаводському районному суді міста Харкова, на якому розглядатиметься питання за клопотанням прокуратури Харківської області про відсторонення на час досудового розслідування інспектора Євдокименка від виконання їм його службових обов'язків. 

ДОВІДКОВО

Раніше, рішенням Дзержинського районного суду міста Харкова, за підтримки та участі ГО "Комітет захисту професійних прав та гарантій адвокатської діяльності" на чолі із Сергієм Вікторовичем Морозом, протокол за ст. 185 КУпАП щодо адвоката АО "Мороз і Партнери" Юрія Кубая було скасовано за відсутністю складу адміністративного правопорушення. Ознайомитись із подією можна за посиланням >>> https://bit.ly/2MYr6YW


На теперішній час інспектор УПП м. Харкова Євдокименко є підозрюваним і відносно нього прокуратурою Харківської області проводиться досудове розслідування.


276 просмотров0 комментариев