• morozandpartners

Відкриття юридичного року 2020 у Мілані

Обновлено: 26 февр. 2020 г.

1 лютого 2020 року у Мілані проходила знакова подія для світової юридичної спільноти - Відкриття юридичної року в Італії, з яким було пов’язане і проведення відповідної конференції.


Конференція була організована Орденом адвокатів міста Мілана і присвячена темі медіації, як інституту, який вже вийшов за рамки національного законодавства європейських країн і отримав міжнародне визнання.


Керуючий партнер адвокатського об'єднання «Адвокатська фірма «Мороз і Партнери» Сергій Мороз, спільно з партнером адвокатського об'єднання «Адвокатська фірма «Мороз і Партнери» Тарасом Савченком, представили на цьому заході Національну асоціацію адвокатів України та взяли участь в щорічній церемонії Відкриття юридичного року - 2020.


Цього року учасниками заходу стали представники національних асоціацій адвокатів не тільки Європи, а й світу. Серед 38-ми іноземних гостей були адвокати і представники органів адвокатського самоврядування Польщі, Болгарії, Бельгії, Німеччини, Франції, України, Росії, Нідерландів, Мексики, Тайваню, США.

Делегацію від Національної асоціації адвокатів України представляли Сергій Мороз - керуючий партнер адвокатського об'єднання «Адвокатська фірма «Мороз і Партнери», член Ради адвокатів Харківської області і Тарас Савченко - партнер адвокатського об'єднання «Адвокатська фірма «Мороз і Партнери», член Ради адвокатів Харківської області.


Від імені української адвокатської спільноти вони вручили новообраному Президенту Ордена адвокатів Мілана Viniсio Nardo і керівнику Комітету з міжнародних питань Ордена Адвокатів Мілана Francesca Zanassi пам'ятні подарунки та підтвердили готовність адвокатів України підтримувати, зміцнювати та розширювати наукові і професійні зв'язки з італійськими колегами. Зазначені напрямки співпраці було закріплено у Меморандумі про співробітництво, який був укладений між Орденом адвокатів Мілана і Національною асоціацією адвокатів України в 2019 році.


Протягом заходів, дискусій та виступів спікери розглядали актуальні питання, присвячені медіації та її законодавчому регулюванню в різних європейських країнах.


Спікерами і доповідачами на конференцію були запрошені провідні італійські вчені та адвокати, які спеціалізуються на проблематиці головної теми заходу, зокрема серед них Stefano Azzali - керуючий директор Міжнародної Міланській Арбітражної Палати, Luigi Fumagalli - професор Міланського університету, Alberto Malatesta - професор Університету Карло Каттанео в Кастелланца (LIUC).

Сергій Мороз став представником від української адвокатури, хто виступив з доповіддю і поділився з європейськими колегами досвідом України в питаннях застосування інституту медіації.


У доповіді були виділено основне коло питань, що стосується особливостей участі адвокатів в процесі медіації в Україні та його законодавчого врегулювання.

Слід зауважити на тому позитивному моменті, що порушена проблематика круглого столу викликала жвавий інтерес і дискусію не тільки серед адвокатів європейських держав, а й серед представників адвокатури Мексики, США, Тайваню.


В цілому, програма перебування учасників конференції в Мілані була дуже насиченою і складалася не тільки з професійних дискусій, а й була наповнена культурними подіями, зокрема такими, як відвідування концерту в міланській консерваторії і сучасного балету в міланському «Alla Scala».

Запрошення української делегації для участі в міжнародній конференції та церемонії Відкриття юридичного року - 2020, було направлено Орденом адвокатів Мілана на адресу Національної асоціації адвокатів України, що свідчить про встановлення тісних контактів між адвокатами України та Італії, про єдність і відкритість їх позицій в питаннях захисту прав та інтересів клієнтів, про бажання брати участь у подальшому обміні досвідом, ідеями та підходами до розв’язання нагальних питань юридичної практики та проблем національних законодавств двох країн.З репортажем про проведену конференцію можна ознайомитися за посиланням: https://www.ordineavvocatimilano.it/it/discorso-del-presidente-nardo-in-occasione-dell-inaugurazione-dell-anno-giudiziario/p304

80 просмотров0 комментариев