• morozandpartners

Керуючий партнер Сергій Мороз взяв участь у відкритті почесного консульства Казахстану

15 лютого в Харкові відбулося відкриття Почесного консульства Казахстану в Харківській, Полтавській та Сумській областях, учасником якого став Сергій Мороз, керуючий партнер адвокатського об'єднання «Адвокатська фірма« Мороз і Партнери».


У заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабай, заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, представники обласної влади та казахської діаспори.

Почесний консул Казахстану в Харкові Емін Наджафлі розповів, що має намір займатися розвитком контактів між двома країнами.
На думку Сергія Мороза, це знакова подія для Харкова має позитивне значення для розвитку партнерства серед адвокатури двох країн, адже Почесний консул Республіки Казахстан є так само і адвокатом, а значить йому близькі питання правозахисної діяльності і прав людини, що може мати вираз в потенційному обміні досвідом між колегами.Від імені адвокатського об'єднання ми вітаємо Харків з ще одним кроком у сторону розвитку міжнародних відносин, бажаємо подальших успіхів і результативного партнерства.


Фотографії використано із сайту: city.kharkov.ua .

73 просмотра0 комментариев