• morozandpartners

Нове партнерство: АО "Мороз і Партнери" та ХООП працівників фізичної культури та спорту

Обновлено: 18 нояб. 2020 г.10 листопада 2020 року між Адвокатським об'єднанням «Адвокатська фірма «Мороз і Партнери» та Харківською обласною організацією профспілки працівників фізичної культури та спорту було укладено меморандум про партнерство і співробітництво.


В урочистому процесі підписання взяли участь керуючий партнер Адвокатського об'єднання «Адвокатська фірма «Мороз і Партнери» адвокат Сергій Вікторович Мороз, а також директор Харківської обласної організації профспілки працівників фізичної культури та спорту – Гайдамака Вадим Вікторович.


Слід зазначити, що метою підписання такого меморандуму є консолідація зусиль сторін у напрямку системного, конструктивного та взаємовигідного співробітництва правників та працівників фізичної культури та спорту, а також сприяння в реалізації спільних ідей і напрацювань.


Адвокатське об’єднання «Мороз і Партнери» вже не перший рік активно сприяє розвитку та підтримки спорту у місті Харкові, зокрема завдяки проведенню щорічних турнірів з міні-футболу серед адвокатів з усієї України. Тому, такий новий формат партнерства з Харківською обласною організацією профспілки працівників фізичної культури та спорту є логічним продовженням розвитку та підтримки спорту у місті та серед правників.
27 просмотров0 комментариев