• morozandpartners

Сергій Мороз взяв учать у підготовці видання від Міжнародної асоціації італомовних юристів (AIGLI)

Керуючий партнер адвокатського об’єднання «Мороз і Партнери» Сергій Мороз взяв учать у підготовці видання від Міжнародної асоціації італомовних юристів (AIGLI).


Друге видання від AIGLI було опубліковано за липень місяць 2020 року і присвячено питанням впливу та наслідків від COVID-19. Статті присвящені аспектам законодавчого регулювання під час карантину, зокрема щодо дотримання договірних зобов’язань, особистих майнових, немайнових прав, конституційних прав громадян в цілому в різних країнах світу.


Сергій Мороз поділився досвідом України, зокрема змінами чинного законодавства, які відбулися внаслідок пандемії та їх впливу на дотримання конституційних прав громадян.

Головною тезою роботи стала думка про те, що певні заходи, які застосовувалися в Україні щодо протидії впливу від COVID-19 мають дуже суперечливий вплив на можливість реалізації свої прав громадянами. Конституційність заборони у вигляді обмеження свободи пересування, яка стосувалася різних аспектів життя людини, можна поставити під сумнів, через невідповідність критеріям встановлених Конституційним судом України щодо питань обмеження прав громадян. На нашу думку, така заборона не у всіх випадках є пропорційною, досягає тих результатів, які покликана досягти, і як наслідок спричиняє обмеження конституційних прав.

Дуже важливо, щоб держава та окремі посадовці не допускали при цьому зловживань, порушень та необґрунтованого втручання, адже саме це є необхідною умовою побудови демократичної держави із дотримання конституційних прав громадян.

Із самим виданням можна ознайомитися нижче.


ASSOCIAZIONE INTERNAZIONALE GIURISTI DI
Download • 1.32MB

71 просмотр0 комментариев