• morozandpartners

Сергій Мороз став першим представником України в Міжнародній асоціації італомовних юристів (AIGLI)


Керуючий партер адвокатського об’єднання «Адвокатська фірма «Мороз і Партнери» Сергій Мороз взяв участь у 32-й Щорічній конференції Міжнародної асоціації італомовних юристів (AIGLI).


Міжнародна асоціація італомовних юристів (AIGLI) об’єднує юристів з більш ніж 30 різних країн світу. Щороку AIGLI організовує для партнерів конгрес з актуальних юридичних питань для обміну ідеями та знаходження спільних рішень завдяки досвіду колег із практикою різних національних законодавств.


Цього року 32 Щорічна конференція відбулася 26-29 вересня у місті Монополі (Барі, Італія).


Серед спікерів заходу був Alessandro Amoroso, професор інформатики в Болонському університеті, Giusella Finocchiaro, професор приватного права і інтернет-права в Болонському університеті, Antonio Merone, колишній голова секції Верховного касаційного суду (Італія), адвокати та практикуючі юристи із багаторічним досвідом.


Три дні конференції пройшли в дискусіях між представниками юридичної професії. Цього року обговорювалися питання блокчейну і смартконтрактів. Тема, яка із розвитком технологій стала новим викликом для практики юристів, зокрема у питаннях правової природи зазначених понять та їх правового регулювання.

Сергій Мороз, як асоційований член AIGLI, став єдиним представником України у зазначеній конференції. За низкою триденних зустрічей та заходів йому вдалося поспілкуватися із колегами із різних країн, обмінятися досвідом та домовитися про майбутню співпрацю.


105 просмотров0 комментариев