• morozandpartners

Співпраця АО «Мороз і Партнери» з юридичною фірмою «Кларіон Солісіторз» (Лідс, Велика Британія)


До адвокатського об’єднання «Мороз і Партнери» звернувся Роб Стюарт, юридичний директор фірми «Кларіон Солісіторз». Зазначене звернення було обумовлено необхідністю надати юридичну оцінку з питань, що стосуються процесу у Високому суді Англії та Уельсу. Директор мав запит на всебічний аналіз щодо процедури банкрутства в Україні.


В свою чергу, команда адвокатського об’єднання на чолі з керуючим партнером, Сергієм Морозом, підготувала юридичний висновок в котрому повно, детально й структуровано надала відповідь щодо вагомих аспектів процедури банкрутства в Україні.

Висновок охоплював ряд таких практичних питань як значення відкриття процедури банкрутства в Україні; переваги процедури банкрутства; екстратериторіальна юрисдикція; наслідки процедури банкрутства для боржників, що знаходяться за кордоном та його активів; вплив процедури банкрутства на судові процеси в інших юрисдикціях тощо.


Наголошуємо, що адвокатське об’єднання «Мороз і Партнери» вже не перший рік співпрацює з іноземними колегами, адже, зокрема, керуючий партнер, Сергій Мороз, належить до Міжнародної асоціації італомовних юристів (AIGLI).

37 просмотров0 комментариев