• morozandpartners

Інформаційна безпека в адвокатській практиці - Семінар для адвокатів 20.08

І

Інформаційна безпека в адвокатській практиці: семінар з підвищення кваліфікації адвокатів

20 серпня о 16.00 Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Харківської області, спільно з Інститут права, технологій та інновацій та Комітет Захисту

проведуть семінар з підвищення кваліфікації адвокатів за темою: “Інформаційна безпека в адвокатській практиці”.

Захід сертифіковано для адвокатів!

Адвокат зобов'язаний створити умови і вжити всіх можливих заходів для максимального захисту будь-якої інформації стосовно свого клієнта. З розвитком інформаційних технологій та форм комунікацій, у тому числі у соціальних мережах та Інтернет, перед адвокатом постає набагато більша кількість викликів з боку безпеки даних, до яких він має бути готовим.

Даний захід розкриває найбільш актуальні питання захисту адвоката від інформаційних загроз:

16.00 - 16.45 Захист персональних даних клієнтів, адвокатська етика та активність у соціальних мережах: - аналіз світових підходів до захисту персональних даних в адвокатській діяльності (Україна, ЄС, США); - вплив GDPR на діяльність українських адвокатських об’єднань; - бази персональних даних в адвокатській діяльності: право на доступ до особливо чутливих персональних даних клієнтів, запити до державних органів та служб про отримання персональних даних, обов’язок надійно зберігати персональні дані клієнтів; - активність адвокатів у соціальних мережах: що не варто публікувати з точки зору адвокатської етики.

Лектор - Krystyna Nyemchynova Ugryn, партнер-засновник юридичного ФінТех консалтингу Brightman, м. Київ, лектор курсу з GDPR та захисту персональних даних в США, Європі та Україні на україно-американській сертифікатній програмі «ІТ-право» в Інституті права, технологій та інновацій (ILTI).

16.55 - 17.40 Безпека організації діяльності адвоката: - безпека офісу адвоката - контроль доступу, охоронна сигналізація, відеоспостереження, тривожна сигналізація, контроль стану безпеки; - безпека автомобіля адвоката; - безпека адвокатських документів, забезпечення конфіденційності та контроль стану безпеки; - індивідуальна інформаційна безпека адвоката - система, інструменти (смартфон, ноутбук, електронна пошта, хмарне сховище, зовнішні носії) та забезпечення основних функцій; - адвокатський імунітет - теорія і реальність.

Лектор - Максим Кобрин, адвокат, партнер юридичної компанії «Кобрін і Партнери», м. Харків, лектор курсу з інформаційної, технічної та економічної безпеки і конкурентної розвідки на сертифікатній програмі «ІТ-безпека» в Інституті права, технологій та інновацій (ILTI).

17.50 - 18.35 Кібератаки та злочини в галузі ІТ-технологій: - взаємодія адвоката з правоохоронними та контролюючими органами; - цифрові докази; - оперативно-розшукові (слідчі) заходи; - комп’ютерно-технічна експертиза; - засоби захисту для збереження інформаційних активів адвоката.

Лектор - Павло Буслов, юрист, інженер інформаційної безпеки, оперативний співробітник відділу з боротьби з кіберзлочинністю Управління СБУ у Харківській області (за згодою), лектор курсу з кіберзлочинності на сертифікатній програмі «ІТ-безпека» в Інституті права, технологій та інновацій (ILTI).

18.45 - 19.30 Технічні аспекти інформаційної безпеки - що шукають експерти та де ви лишаєте цифрові докази: - шифрування, безпечні засоби зв’язку та виходу в Інтернет; - можливості судово-експертного аналізу; - правові та технічні аспекти допустимості доказів.

Лектор - Vitaly Balashov, інженер систем інформаційної безпеки та цифрової криміналістики, Systems Engineer компанії EPAM, м. Харків, екс-керівник лабораторії цифрової криміналістики у Харківському НДІ судових експертиз ім. Засл. проф. М.С.Бокаріуса, національний експерт ОБСЄ у галузі цифрової криміналістики, лектор курсу з цифрової криміналістики (форензики) на сертифікатній програмі «ІТ-безпека» в Інституті права, технологій та інновацій (ILTI).

Коли: 20 серпня (понеділок), початок реєстрації о 15.30!

Де: Kharkiv Palace (м. Харків, проспект Незалежності, 2).

Участь безкоштовна.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/z1P5Cek5r7TZf7T63

117 просмотров0 комментариев