• morozandpartners

2 Серпня відбулося силове захоплення приміщення Національної асоціації адвокатів України.

Обновлено: 6 авг. 2018 г.


Учора, 2 серпня, відбулося силове захоплення приміщення Національної асоціації адвокатів України (НААУ).

Ця ситуація, безумовно, викликає занепокоєння, адже такі свавільні дії порушують принцип незалежності адвокатської діяльності.

Крім того, важливо зазначити про те, що це не перший такий силовий тиск, на адвокатуру в Україні за останній час. Зокрема, 30 липня 2018 відбувся зрив засідання Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при НААУ, ситуації безкарного застосування насильства до адвокатів також відбувалися під час з`їздів адвокатів 2014-2015 років. З приводу цих обставин,як зазначено на офіційному сайті НААУ, Національна асоціація адвокатів України звернулася до Президента України з приводу надзвичайної ситуації, яка складається в Україні довкола адвокатури як незалежного конституційного інституту захисту прав Людини. Заяву також направлено до Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради, Генерального прокурора, голови Служби безпеки України, Міністра внутрішніх справ, секретаря РНБО, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, а також очільників представництв міжнародних організацій, офісу Ради Європи, послів країн Великої сімки, представництва Євросоюзу.

Детальніша інформація щодо силового захоплення приміщення НААУ за посиланням:

http://unba.org.ua/news/3441-2-serpnya-vidbulosya-silove-zahoplennya-primishennya-naau.html

Керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Мороз і Партнери" , Голова Комітету Захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Сергій Вікторович Мороз висловив глибоке занепокоєнння ситуацією, що склалася довкола НААУ, й укотре наголошує на неприпустимості обмеження прав та гарантій професійної діяльності адвокатів та протиправних дій відносно органів адвокатського самоврядування.

65 просмотров1 комментарий