• morozandpartners

XVII Всеукраїнський турнір юних правознавців: АФ "Мороз і Партери" готує майбутні покоління юристів

Адвокатське об’єднання «Адвокатська фірма «Мороз і партнери» взяло участь у підготовці команди «Veritas» Шевченківського району міста Харкова. Команда чудово виступила і посіла ІІІ призове місце на XVII Всеукраїнському турнірі юних правознавців.

З 27 по 31 жовтня у місті Рівне відбувся заключний етап XVII Всеукраїнського турніру юних правознавців, на якому взяла участь команда «Veritas» Шевченківського району міста Харкова.

Команду «Veritas» представляли учні 9-х та 11-х класів збірної Харківської гімназії №47 та ХНВК № 45 «Академічна гімназія» у такому складі (зліва направо): капітан команди Д’яченко Софія, Пруднікова Софія, Преображенський Даніял, Бреславський Єгор, Кокоріна Дар’я.АО «АФ «Мороз і Партнери» вже більше року співпрацює з Харківським навчально-виховним комплексом №45 «Академічна гімназія», задля підтримки вихованню молоді та підвищення рівня правової обізнаності серед школярів. Саме тому допомога із порадами, судовою практикою і юридичним аналізом актуальних тем цьогорічного турніру стала чудовим приводом для розвитку такої співпраці.


Слід зазначити, що всеукраїнському турніру юних правознавців передувала блискуча гра команди на ХІІ міському турнірі юних правознавців для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова, який відбувся 28 вересня 2019 року, де адвокатське об'єднання також допомогало із розкриттям інтелектуального потенціалу майбутніх правників. Тоді команда посіла ІІ призове місце, яке визначило майбутню участь цих талановитих школярів вже на всеукраїнському рівні.Цьогорічні теми над якими працювала команда при підготовці до виступів не оминули питання надання безоплатної професійної правничої допомоги. Досліджували юні правознавці також кримінологічні аспекти приховування злочину, проблеми виконання рішень Європейського суду з прав людини, механізми відшкодування екологічної шкоди та багато інших питань яких разом із фінальними питаннями анлізувало аж 19 різних тем, сфер правового регулювання та різних підходів вирішення законодавчих колізій.

2 дні запеклих боїв, за результатами яких команда посіла 4 місце серез 21-ї команди з різних міст України за загальним рейтингом і зайняла третю позицію за результатами півфінального бою.


Вітаємо «Veritas» з призовим місцем!


Від всієї команди адвокатського об’єднання бажаємо ще більших майбутніх професійних досягнень та перемог, в тому числі і як членів вже адвокатської спільноти!40 просмотров0 комментариев